Pleasure Pub

Pleasure Pub je bar ve stylu alpských hospod, okořeněný Anglicko-Irskou příchutí. Zásadními stavebními prvky jsou dřevo a cihla. Dominantou je především bar z historických trámů z počátku 18.století a klenbový strop jehož počátky jsou neznámé - zřejmě se jednalo prapůvodně o maštal pro domácí zvířata. Dnešní využití občas tento původ připomíná…

Stravenky Cheque Dejeuner, Ticket Restaurant, Sodexho

Wi-Fi v prostorách restaurace je možnost připojení k Wi-Fi zdarma

Bar je charakteristický stylovou hudbou různých žánrů a vysíláním sportovních přenosů a to vše ve kvalitním ozvučení.

Tým Pleasure pubu fandí s Vámi a nejen to! O fanoušky českých týmů se staráme a motivujeme je, zpravidla se u Nás při výhře Česka podává bečka piva gratis. Fanděte s námi!

Součástí baru je Gambling Club, jedná se o oddělenou místnost s výherními automaty. Pro méně riskující hosty nabízíme k zábavě stolní fotbálek a automat na šipky. K dispozici máte také společenské hry jako jsou karty nebo člověče nezlob se.

O víkendech zde propukají večírky plné zábavy s různými interprety živé hudby jako jsou kapely, zpěváci a DJ“S. Opravdovou specialitou baru je však karaoke s moderátorem.

Jelikož náš bar nese v názvu Pub nemůže zde chybět široký výběr piv a občas překvapíme jiným speciálem. V lahvovém provedení naleznete další řadu světových značek. I zde nabízíme originální specialitu tzv. Žirafu, což je válec naplněný pivem s výpustným kohoutem, ze kterého si čepujete přímo na Vašem stolu.

Pro milovníky vinného moku nabízíme vinotéku plné různých odrůd, ročníků... vinařství Rajhradské klášterní sklepy.

V neposlední řadě si u nás můžete objednat míchané nápoje coctails Pleasure Pub.

Kompletní nabídka tvrdého alkoholu je samozřejmostí.

Přejeme příjemnou zábavu plnou skvělých zážitků a příjemné pohody.

Pleasure Pub - tak trochu jiný bar…