O naší restauraci

Pleasure Pub je bar ve stylu alpských hospod, okořeněný Anglicko-Irskou příchutí. Zásadními stavebními prvky jsou dřevo a cihla. Dominantou je především bar z historických trámů z počátku 18.století a klenbový strop jehož počátky jsou neznámé – zřejmě se jednalo prapůvodně o maštal pro domácí zvířata. Dnešní využití občas tento původ připomíná…

WIFI a zahrádka
Přijímáme stravenky
Možné platit kartou

Vážení návštěvníci, vítejte v Pleasure Pub,

 

jsme restaurace i bar ve stylu alpských hospod, okořeněný Anglicko-Irskou příchutí. Náš pub najdete v Pohořelicích i v Rajhradě. Stavební prvky tvoří převážně dřevo a cihle. Dominantou pohořelického Pubu je především bar z historických trámů z počátku 18.století a klenbový strop jehož počátky jsou neznámé, zřejmě se jednalo prapůvodně o maštal pro domácí zvířata.

Pravidelně vysíláme sportovní přenosy O2 TV, víkendy jsou zpestřeny vystoupeními živých kapel. Jelikož se v našem názvu nese název Pub, nemůže zde chybět široký výběr piv, který občas obohatíme i jiným speciálem. Pro milovníky vína nabízíme široký výběr různých odrůd a ročníku z vinařství Rajhradské Klášterní. Máme pro Vás také široký výběr alkoholických nápojů včetně nabídka kvalitních rumů z různých koutů světa.

Těšíme se na Vás… Tým Pleasure Pub